Hakkımızda

Pinnacle Micro LTD., ana iş kolu endüstriel ürünlerinin (el terminalleri, barkod okuyucular, mobil yazıcılar ve araç terminalleri) yedek parça ürünlerinin satışını yapmak ve müşterilere teknik destek hizmeti sağlamaktır.

Ne yapıyoruz?

Pinnacle Micro LTD. şirketi Honeywell endüstriel ürünlerinin (el terminalleri, barkod okuyucular, mobil yazıcılar ve araç terminalleri) yedek parça ürünlerinin satışını yapmak ve müşterilere teknik destek hizmeti sağlamaktır.

Vizyonumuz

Tüm endüstriel ürünlere ait  yedek parçaları  en kısa sürede ve yüksek kalitede kullanıcılara ulaştırmanın yanı sıra, partnerlerimizle olan ilişkileri geliştirerek farklı teknolojik çözümler ile sürekli büyüyen bir şirket olmak ana hedefimizdir.

Misyonumuz

Pinnacle Micro, Başta Honeywell olmak üzere , partnerleriyle olan güçlü bağı ve 10000 den fazla stok durumu ile müşterilerinin faaliyetlerini aksatmasına izin vermeden ihtiyaç duyulan ürünleri  en kısa sürede ve yüksek kalitede sunmayı birincil görevi olarak görmektedir.

Sizin İçin Ne Yapabiliriz?

Terminalleriniz ve yazıcılarınız için uygun olan yedek parçayı belirleyebilmeniz için haftanın her günü ve her saat bizi arayabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Tüm ürünlerimiz orjinal olup, müşterilere teslim edilmeden önce etkin ekimiz tarafından testleri yapılmaktadır.

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla, ürünleriniz en kısa sürede ve güvenli bir şekilde sizlere ulaşmaktadır.

Sizin memnuniyetiniz bizim için çok önemli bir değerdir. Bu yüzden sattığımız ürünler ile ilgili ve diğer ihtiyaç duyduğunuz teknik çözümler için her zaman teknik destek sağlayabiliriz.